dream_pixabay

Každý máme nějaké sny. Alespoň občas. Sice si to, a to nekecám, občas nedokážeme přiznat, ale máme je. Máme sny realizovatelné, méně realizovatelné a pak ty, které nejdou realizovat ani náhodou. I já mám takové sny. Tak jsem vám tu to trochu sepsal.

 

 

Výlet zaoceánskou lodí, parníkem nebo alespoň nějakou lodí. Ale ten obrovský parník by byl fajn. No prostě otevřené moře. Ležet na palubě, cucat koktejlík a pane, přejete si masáž? Hmmm, jistě, přineste mi ještě jeden drink.

Řídit rallye auto. Nebo klasickou americkou káru. Nebo alespoň Ferrari. Cítit tu obrovskou sílu motoru, připosrat se z obrovské rychlosti a pak všude machrovat že to je jako brnkačka.

Podívat se do Ameriky. Jet roadtrip po Státech. Jednou jsem měl příležitost. Bylo to krátce po škole, dělal jsem v jednom foto studiu a v Las Vegas se tehdy konala světová výstava fotografie a techniky. Už nevím přesně jak se to jmenovalo, nicméně šéf rozhodl, že se tam pojedeme podívat. Dal možnost všem ve firmě, ta sranda tehdy měla vyjít na 80 litrů (byl rok tuším 1993) a každý by si doplatil maximálně 30 tisíc. Na 14 dní včetně různých výletů atd. Jenže já byl mladý, svobodný chlapec a měl jsem sotva na nájem, takže jsem musel odmítnout. No nasranej jsem byl pěkně. Zvláště pak, když kolegové přijeli a vyprávěli. Ale co, třeba se to jednou povede.

No a nakonec ještě jeden klasický sen, který má asi kdekdo. Chtěl bych být milionářem. Ehm. No dobře, stačilo by, kdybych měl dost na to, abych nemusel koukat kde co stojí a kde mají nějakou slevu. A abych mohl bez problémů zabezpečit rodinu.

Světový mír. Nafurt.

A vaše sny?

Nejlepší hosting - WEDOS.COM


  • Pavel vitsoft Šrubař

    Trošku mi to připomělo Homerův before-death-to-do-list poté, co v sushi baru snědl jedovatou fugi a zbylo mu 22 hodin života. Mořskou nemocí netrpíš? Ten druhý sen mi připadá poměrně snadno splnitelný:
    http://www.zazitky-darky-pro-muze.cz/4-automobilove-zazitky/8-jizda-na-okruhu.htm

    • parohac4

      No za 2 roky mě čeká kulaté výročí (to strašně letí), tak se obávám a zároveň těším, že mi kamarádi chtějí pořídit nějaký takový dárek. Takže už je teď pro jistotu směruji správným směrem. Budou nadávat, ale výlet do Ameriky bude drahej 😀

Post Navigation