Některou hudbu nemám rád. Nebo abych to lépe vysvětlil, nemám rád některé kapely, nebo interprety. Proč? Protože mi někoho nebo něco připomínají. Tak třeba…

Kapela The Cranberries – Kamila. Moje životní láska. Myslel jsem si, že to bude na celý život, byl jsem zamilovaný jako blázen, chtěl jsem si ji vzít. A pak se to pokazilo. Boj s drogami. Vyhrála, ale všechno bylo pryč. Dlouhá bolest.

Kapela Lucie – to byla Veronika. Krásná, mladá vysokoškolačka z Plzně. Nádherný rok, špatný konec, za který si tak trochu můžu sám, protože… Ale, radši nic.

Jakákoli dechovka. Úlet s jednou vesnickou kráskou. Znáte to, na jednu noc, nakonec to bylo pár měsíců a šrámy na duši. Na každé ze stran. S tou dechovkou si ale nemůžu pomoct. Nevím proč, ale pokaždé si na ni vzpomenu. Asi jsem trochu magor.

Je to divné, jak duše funguje. Jak funguje mozek. Jak vytěsní vzpomínky, ale zanechá zadní vrátka. Spouštěč, při kterém je všechno zpátky.

Nejlepší hosting - WEDOS.COM


  • Pavel vitsoft Šrubař

    Nic si z toho nedělej, já tebou zmíněné styly s milostnými zážitky asociovány nemám, a taky dechovku nesnáším.

    Sex za doprovodu hudby ti očividně nesvědčí, zkus to příště třeba s televizí přepnutou na záznamy z parlamentních debat.

Post Navigation