Minulou sobotu jsem se zúčastnil skvělé akce Dny otevřených dveří WEDOS. Co je to, nebo respektive kdo je to WEDOS není asi třeba dlouze představovat. No jo, ale co dělá člověk jako já, tedy zástupce dělnické třídy, na akci pořádané webhostingovou firmou? No přeci protože mám rád technologie, ať už jsou jakékoli a navíc dělám přeci jen sem tam ty internety, že ano?

Trochu mě mrzí, že jsem nemohl přijet už v pátek, ale bohužel továrna mě zaměstnává docela dost a také páteční přednášky nebyly moje krevní skupina, tedy jako jo, ale… no není. Víc jsem se těšil na sobotu, kde se všechno točilo, krom tedy WEDOSU především kolem WordPressu. Program, jaký byl, to si přečtěte zde, co se týče přednášek, byly perfektní, z několika jsem si dokonce vzal pár nápadů, které bych chtěl zrealizovat, nicméně jednu výtku mám. A to asi ten, kdo tam byl, tak tuší, ano, je to k poslední přednášce Daniela Willa. Šílené jméno a stejně šílený pán. Nic proti němu osobně, ale bylo to fakt ujeté a ten pán absolutně jakoby nevěděl o čem mluví a už vůbec ne k danému tématu. Já chápu, že to byl záskok, ale trošku soudnosti by to chtělo.

Během přednášek jsem si samozřejmě nemohl nechat ujít prohlídku datacentra. Byl jsem unešen, co všechno firma vytvořila, jaké technologie používá  a jak se hezky starají o naše data.

Organizace, jídlo, přednášky –> parádní. Všechna čest a klobouček. Pár fotografii, co se mi podařilo vycvaknout, najdete níže.

 

 

 

 

Nejlepší hosting - WEDOS.COM


Post Navigation