Původně jsem chtěl napsat „Bilance – co se posralo a co ne“, ale to se přeci nedělá. No nic, je konec roku, na bložínkách přibývá bilančních článků, tak nebudu out a taky si jeden sesmolím.

Doma klasika, nic nového, akorát ta naše Andulka se stále nelepší, furt lítáme po doktorech a stále bez výsledků. 
Kluk je stále lepší a lepší v basketu, což je dobře, alespoň nehnípe doma. Zamiloval se do breakdance, což moc nechápu po kom to má, protože já tančím jako dřevo a to musím mít pod kůží nějaké promile, jinak bych se ani nezvedl.

Továrna. Ále, radši nic…

Kolo. Jak jsem si sám sobě sliboval, že zase začnu pořádně jezdit, tak asi tušíte, ano, letos mám najeto… no něco jo, ale stojí to za starou bačkoru. Kde jsou ty časy, kdy jsem trénoval dvoufázově a najezdil tisíce kilometrů za rok. Tak příští rok se třeba (ha ha) polepším.
Kompjůtery. Tam jsem se mnohé naučil, něco díky nim i vydělal, ale na Porsche to (zatím) ještě není. Když už jsme u toho auta, tak bych prosil našeho Pažouta, aby ještě chvilku vydržel, chuděra se nám trochu rozpadá, ale není, no. 
Blog. Změnil jsem platformu, přešel jsem z WordPress na Blogger a teď zase uvažuji, že to přehodím zpátky, ale když si vzpomenu, kolik je s tím práce, tak se na to zřejmě vykašlu. Ale nějaký článek jsem za ten rok napsal, nějaký ten komentář přibyl, jsem spokojený a hlavně, ještě furt mě to baví.  
No a nakonec paní bytná. Tedy pardon, moje milovaná manželka. Je to dobrý, ta paní mě má (asi) ještě ráda a já bych si nedovedl představit, že bych byl s nikým jiným. 
Toť vsjo. Na příští rok si nebudu nic slibovat, ani nikomu, ani si dávat nějaké předsevzetí. Stejně to nemá cenu. Budu se snažit žít a dělat všechno tak, abych byl spokojený a byli spokojení všichni v mém okolí. 
A vám všem přeji příjemné prožití konce roku, pořádně to oslavte (ale opatrně) a příští rok se budu na vás těšit. Buď tady na blogu, na sociálních sítích či v reálném světě. 
Hodně štěstí přeje 
                           Tomáš
Flattr this
Nejlepší hosting - WEDOS.COM


Post Navigation