Původně jsem si myslel, že se k letošním volbám nebudu vyjadřovat, ale nedá mi to. Pokaždé, když jsem něco napsal, nebo řekl k politické situaci a k politice jako takové, nedopadlo to dobře. Ale k věci.

Je mi tady z toho smutno. Smutno z toho, jak se někteří lidé, o kterých jsem si myslel, že jsou inteligentní, vyjadřují. Nejenom v reálném životě, ale i například na sociálních sítích. Tam je to ještě markantnější, lidé si myslí, že u klávesnice jsou v bezpečí a můžou říct naplno svůj názor, respektive mlátit nesmyslnými argumenty všude kolem sebe.

Je mi taky smutno z toho, jak lidé dychtivě prahnou po informaci „A koho že volíš ty?“. Pak řeknete svůj názor a už jste za totálního debila, dementa a že takhle teda ne, tyhle ty lidi, tuhle tu stranu přeci „normální“  volič nevolí. A co je do prdele komu do toho? Je to můj názor, moje svědomí, můj hlas. Jsem dospělý, mám hlasovací právo, tak co?

Ano. Letos půjdu volit. Je pravda, že ještě nejsem pevně rozhodnut, ale půjdu.

Veškeré diskuze při jakýchkoli volbách, kdekoli, jsou k zblití. Lidi, vytáhněte si hlavu ze zadku a přemýšlejte. Takhle se chovají lidé?

Flattr this
Nejlepší hosting - WEDOS.COM


  • Máš 100% pravdu, souhlasím. Já jdu volit, vím že volím něco s čím 100% nesouhlasím, ale raděj souhlasit z 90% než se potom ohánět jak jsme blbě volili a k volbám nejít. Respektuji všechny hlasy koho kdo bude volit, k některým bych jen dodal že krátká paměť se rychle vrátí, ale je to na každém a každého volba. Tak ti přeju správnou ruku v urně a v klidu, za 4 dny to bude za náma.

Post Navigation