Myslím, že lidi, co mě sledovali na sociální síti Twitter, si zaslouží vysvětlení. Vysvětlení toho, proč jsem odešel, proč jsem si smazal účet.

Především je to snaha některých jedinců dělat si z Twitteru něco „víc“, my jsme celebrity a ostatní táhněte. Promiňte, je to můj názor a tak to cítím. Ano, impulzem byla Twitter konference (viz tento můj článek) a taky odchod několika lidí, třeba Starý mrzout (aktuálně se teď vrátil). Já vím, taky jsem napsal tohle, ale teprve teď chápu pocity lidí, kteří odešli.

Je mi to teď momentálně líto, ale když už jsem to udělal, tak to platí. Nevím, jestli se zase vrátím, teď vám to nemůžu říct, ale co vy víte. Co já vím. Třeba si jen potřebuji dát „oraz“,  klídeček, vypnout. A pak se vrátit. Nebo ne.

Nezlobte se na mě. A díky za přízeň.
 
Aktualizováno: To nejde jinak. Stále do mě hustíte, tak ok, přestávám dělat Zagorku. Nicméně moje názory měnit nebudu.
Flattr this
Nejlepší hosting - WEDOS.COM


  • Mně tam hlavně štve, že si z Twitteru někteří jedinci dělají diskuzák. Dopčic, Twitter není o tom, že se tam vedou sáhodlouhé diskuze. Jistě, jedna dvě odpovědi, to beru, ale někdy je to spamová smršť a ještě s tématem, který mne (a asi i jiné) twitteristy vůbec nezajímá.

    A když těm lidem řekneš, ať jdou na G+, které se k diskuzi k danému tématu přímo vybízí, tak řeknou: nikdy, fuj, google plus, tam nejdu. Zlý google, atd.

Post Navigation