Než začnu, chtěl bych vám říct, že moc fandím setkávání Twitteristů z celé republiky a nevidím důvod, proč by to tak nemělo být i nadále, ale akce, která byla včera, 9. 4.  v Praze, mě trochu nakrkla.

Šlo o první velkou konferenci o českém Twitteru CZTwitter. Nemám taky nic proti různým konferencím, ale opravdu mi jaksi unikl smysl celé této akce. Chápal bych něco jako pro správce firemních účtů, ale pro „obyčejné lidi“ (když to řeknu takhle s nadsázkou)? Za povšimnutí stojí také cena vstupného. Nezlobte se na mě, nejsem chudák, není problém, ale raději za 3,5 tisíc koupím něco dětem, nebo ženě, nebo něco užitečného. A myslím si, že nad cenou se zarazilo nemálo lidí. Můžete namítat, že organizace taky něco stojí, ale … 
Další věc, Tweetroku. Co to do prdele jako je? Měření pinďourů na sociálních sítích? Co se to s „českým“ Twitterem děje? Ale chápu, lidé, kteří si o sobě myslí, že jsou na sociálních sítích „celebrity“ (a koneckonců to tak i někdy skutečně je), tak si udělají konferenci a ještě si uděláme soutěž a poměříme si je. Ty tweety. Nebo něco jiného. Ale no tak, lidi, vzpamatujte se. 
Víte, raději pojedu na Mordorpárty, tahle konference má alespoň smysl. 
Flattr this
Nejlepší hosting - WEDOS.COM


 • Souhlas 🙂

 • Pořád jsem nepochopil čím nakrkla? Nějaký konkrétní důvody k naštvání?

  • Že si tu z Twitteru začínají dělat někteří jedinci něco „víc“. A proto si uděláme konferenci, ne? Absolutně nechápu smysl téhle akce. Nevím, co by mi měla dát. Samozřejmě nemluvím o ceně, ale to je vedlejší, o tom jsem se už zmínil. Konkrétní důvod možná není, ale tohle jaksi nechápu. K čemu to?

  • Takže vás naštvala proto, že jste to nepochopil? Vážně? Top bych musel být naštvaný na všechny integrály a derivace:-)

  • No když se to tak vezme, tak ano. Zatím se nenašel nikdo, kdo by mi vysvětlil, k čemu tato konference opravdu byla.

  • Myslím, že spoustě účastníků ukázala možnosti, zajímavá čísla a byla jejich prvním setkáním s twitter. Bylo to příležitostí se potkat s fajn lidmi z oboru i z firem. Networking je určitě taky důvod. Chápu, že to jde těžko posoudit, když jste tam nebyl.

  • Konference nejsou pro lidi ale pro markeKingy 🙂

 • … až na to, že tu anketu nevyhlásili „lidé, kteří si o sobě myslí, že jsou na sociálních sítích celebrity“ 🙂

 • Já myslím, že je úplně jedno, kdo to vyhlásil. Výsledek, respektive to, jak ta anketa vyznívá, je stejný.

Post Navigation